Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


SP500

Wczorajsza sesja charakteryzowała się luką spadkową oraz presją podaży. Spadki zatrzymały się przy wsparciu i okrągłym poziomie 2270 pkt. Widoczne są duże obroty, które wyhamowały tak silny impuls. Prawdopodobnie w tym miejscu można będzie zaobserwować narastającą presje popytową. Domknięcie luki zwiększy szanse na test oporu przy psychologicznym poziomie 2300 pkt.

ROPA WTI

Wykres godzinowy świadczy o konsolidacji. Obecnie cena znajduje się w okolicach lokalnego wsparcia, przy okrągłym poziomie 52,50 USD. Warto zwrócić uwagę na coraz niższe obroty podczas ustalania dołków. Widoczna jest dywergencja z wskaźnikiem. Sekwencja dołków jest również coraz płytsza. Pro wzrostowa reakcja na test tego obszaru, zwiększy szanse na test górnego ograniczenia konsolidacji.

EURUSD

Zgodnie z wczorajsza analizą ruch spadkowy zrealizował wspomniany zasięg. Aktualnie widać silny ruch wzrostowy. Można poprowadzić protekcję ruchu mierzonego która ma zasięg w okolicach oporu 1,0750. Interesujący był test poziomu 1,0700. Warto zwrócić uwagę na sygnały płynące z analizy VSA. Można zauważyć formację ukrytej podaży oraz zwiększony wolumen w połączeniu z pro spadkową spadającą gwiazdą. Pojawienie się presji podażowej oraz spadki z rosnącym wolumenem mogą doprowadzić do testu wsparcia przy okrągłym poziomie 1,0600.

Śledź cykl trading z wolumenem pod specjalnym tagiem!

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w Pokoju Inwestora m.in. do nagrań ze szkoleń z następującymi ekspertami:

  1. VSA na rynku Forex – Rafał Glinicki
  2. Co rusza rynkiem?- Daniel Kostecki
  3. Inside Bar- Maciej Goliński

Wszystkie nagrania cykli edukacyjnych z ekspertami rynku są udostępnione dla klientów NOBLE MARKETS po zalogowaniu do Pokoju Inwestora – narzędziu dedykowanemu klientom, które pozwala na szybki dostęp do unikalnych szkoleń, materiałów edukacyjnych oraz zarządzania rachunkiem.

Książka autorstwa Macieja Golińskiego „Inside Bar. Jak zostać mistrzem jednej techniki” w prezencie. Dowiedz się jak otrzymać swój egzemplarz.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here