Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


DAX

Wykres DAX’a porusza się w trendzie wzrostowym. Otwarcie sesji charakteryzowało się luką hossy, która została domknięta. Obecnie notowania znajdują się w okolicach linii trendu. Prowzrostowa reakcja wraz z wyjściem powyżej okrągły poziom 13500 pkt prawdopodobnie doprowadzi do dalszej zwyżki. Przełamanie może doprowadzić do większej przeceny. Wsparcie znajduje się w okolicach okrągłego poziomu 13400 pkt.

Platforma  Noble Markets udostępnia klientom, spełniającym odpowiednie warunki,  autorski wskaźnik wolumenu rzeczywistego. Sprawdź jak to działa w praktyce >>>

ZŁOTO

Notowania złota testują wsparcie w postaci okrągłego poziomu 1275 USD. Obszar ten pokrywa się z 38,2% zniesienia FIBO ostatniego impulsu wzrostowego. Wzmożona aktywność popytu może doprowadzić do dalszych wzrostów. Spadki wraz z rosnącym wolumenem prawdopodobnie przedłuża przecenę.

GBPUSD

Cena na wykresie GBPUSD znajduje się przy wsparciu 1,3150. Notowania przetestowały 50% zniesienia FIBO. Można zauważyć formację objęcia, która jest potwierdzone wolumenem. Dalsza presja popytu zwiększy szanse do kontynuacji impulsu. Wybicie dołem może doprowadzić do większej zniżki.

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w postaci nagrań ze szkoleń i materiałów edukacyjnych m.in. z następującymi ekspertami: Rafałem Glinickim, Maciejem Golińskim, Danielem Kosteckim. Otwórz rachunek i otrzymaj dostęp do VOD >>>tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here