Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


SP500

Notowania na wykresie indeksu US.500 poruszają się w trendzie wzrostowym. Można zauważyć, że obszar przy okrągłym poziomie 2575 pkt jest wykorzystywany do zakupów. Aktualnie cena przetestowała wcześniej wspomniane okolice. Widać presję kupujących. Kurs zmierza w kierunku oporu 2585 pkt. Przełamanie prawdopodobnie doprowadzi do testu silnego psychologicznego poziomu 2600 pkt.

Platforma  Noble Markets udostępnia klientom, spełniającym odpowiednie warunki,  autorski wskaźnik wolumenu rzeczywistego. Sprawdź jak to działa w praktyce >>>

ROPA WTI

Cena amerykańskiej ropy WTI ustaliła nowy wyższy szczyt przy okrągłym poziomie 56,00 USD. Widoczna jest luka hossy, która została domknięta, presja podażowa może doprowadzić do większej przeceny. Silne wsparcie to okrągły poziom 55,00 USD. Obszar ten pokrywa się z 50% zniesienia FIBO, wzrostową wstęgą średnich EMA (75-, 100- okresowe) oraz z podobieństwem korekt 1 do 1.

EURUSD

Dane z amerykańskiego rynku pracy doprowadziły do powstania zwiększonych obrotów i silnej prospadkowej formacji. Aktualnie można zaobserwować kontynuację przeceny. Notowania znajdują się przy wsparciu 1,1600. Przełamanie prawdopodobnie doprowadzi do dalszych spadków. Wybicie górą może spowodować korektę ostatniej przeceny.

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w postaci nagrań ze szkoleń i materiałów edukacyjnych m.in. z następującymi ekspertami: Rafałem Glinickim, Maciejem Golińskim, Danielem Kosteckim. Otwórz rachunek i otrzymaj dostęp do VOD >>>tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here