Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


SP500

Notowania oscylują w obszarze konsolidacji pomiędzy wsparciem 2355 pkt, oporem 2363 pkt. Watro zwrócić uwagę na silna presję popytową. W sytuacji wybicia, potwierdzonego wolumenem zwiększy się prawdopodobieństwo wzrostów. Prospadkowe sygnały VSA mogą doprowadzić do powstania większej korekty na wykresie. Silne wsparcie znajduję się w okolicach okrągłego poziomu 2300 pkt.

ROPA WTI

Zgodnie z wczorajsza analizą, można było zaobserwować reakcję strony popytowej podczas testu wsparcia, przy okrągłym poziomie 53,50 USD. Notowania ponownie zmierzają w stronę psychologicznego oporu 55,00 USD. Warto zwrócić uwagę na publikację danych w dniu dzisiejszym. Prawdopodobnie doprowadzą one do zwiększenia zmienności.

EURUSD

Notowania na wykresie znajdują się w okolicach okrągłego poziomu 1,0550. Widać niezdecydowanie. Spadek poniżej wymienionego poziomu prawdopodobnie doprowadzi do ponownego testu psychologicznego poziomu 1,0500. Prowzrostowa reakcja na te okolice (potwierdzona wolumenem) prawdopodobnie doprowadzi do testu okrągłego poziomu 1,0600.

Śledź cykl trading z wolumenem pod specjalnym tagiem!

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w Pokoju Inwestora m.in. do nagrań ze szkoleń z następującymi ekspertami:

  1. VSA na rynku Forex – Rafał Glinicki
  2. Co rusza rynkiem?- Daniel Kostecki
  3. Inside Bar- Maciej Goliński

Wszystkie nagrania cykli edukacyjnych z ekspertami rynku są udostępnione dla klientów NOBLE MARKETS po zalogowaniu do Pokoju Inwestora – narzędziu dedykowanemu klientom, które pozwala na szybki dostęp do unikalnych szkoleń, materiałów edukacyjnych oraz zarządzania rachunkiem.

Książka autorstwa Macieja Golińskiego „Inside Bar. Jak zostać mistrzem jednej techniki” w prezencie. Dowiedz się jak otrzymać swój egzemplarz.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here