Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


S&P500

Na amerykańskim indeksie US.500 można zaobserwować narastającą presję podażową. Notowania domknęły lukę hossy oraz spadły pierwszy raz od dłuższego czasu poniżej wstęgi średnich EMA (75-, 100- okresowe) Aktualnie cena znajduje się przy wsparciu 2620 pkt. Prowzrostowa reakcja wraz z rosnącym wolumenem może doprowadzić do zwyżki. Opór znajduje się przy okrągłym poziomie 2655 pkt.

Platforma  Noble Markets udostępnia klientom, spełniającym odpowiednie warunki,  autorski wskaźnik wolumenu rzeczywistego. Sprawdź jak to działa w praktyce >>>

ROPA WTI

Notowania amerykańskiej ropy WTI testują wsparcie 57,00 USD. Obszar ten charakteryzował się wzrostem wolumenu i ostatni test wcześniej wymienionych okolić doprowadził do większej zwyżki. Prowzrostowa reakcja zwiększy szanse do aprecjacji surowca. Przełamanie prawdopodobnie doprowadzi do dalszej przeceny.

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w postaci nagrań ze szkoleń i materiałów edukacyjnych m.in. z następującymi ekspertami: Rafałem Glinickim, Maciejem Golińskim, Danielem Kosteckim. Otwórz rachunek i otrzymaj dostęp do VOD >>>Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here