Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


S&P500

Notowania indeksu US.500 przetestowały wsparcie 2680 pkt. Można zaobserwować wzmożoną reakcję popytową. Aktualnie cena zmierza w kierunku oporu 2695 pkt. Wzrost wolumenu wraz z spadkiem poniżej wsparcie i domknięciem luki prawdopodobnie doprowadzi do większej przeceny. Narastający wolumen podczas zwyżki zwiększy szanse do dalszych wzrostów.

Platforma  Noble Markets udostępnia klientom, spełniającym odpowiednie warunki,  autorski wskaźnik wolumenu rzeczywistego. Sprawdź jak to działa w praktyce >>>

GBPUSD

Notowania na wykresie H1 zbliżają się do wsparcia 1,3350. Obszar ten charakteryzuje się większymi obrotami i od dłuższego czasu pełni funkcję wsparcia. Ostatni test wyżej wymienionego obszaru doprowadził do zwyżki i nowy wyżki i cena ustaliła nowy wyższy szczyt. Prowzrostowa reakcja zwiększy szanse do powstania większego impulsu wzrostowego.

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w postaci nagrań ze szkoleń i materiałów edukacyjnych m.in. z następującymi ekspertami: Rafałem Glinickim, Maciejem Golińskim, Danielem Kosteckim. Otwórz rachunek i otrzymaj dostęp do VOD >>>tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here