Naga Markets750x200_ctzw_5Codzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


SP500

Na wykresie M5 cena uformowała wsparcie w okolicach okrągłego poziomu 2262 pkt. Lokalny opór znajduje się w okolicach 2264,5 pkt. Aktualnie widoczna jest presja kupujących, świadczą o tym rosnące obroty podczas wzrostów oraz testów wsparcia.  Stałe przełamanie któregoś z obszarów (potwierdzone wolumenem) prawdopodobnie doprowadzi do przyspieszania impulsu w kierunku wybicia.

us-500m5190117EURUSD

Pięciominutowy wykres uformował trend wzrostowy. Zauważalne są zwiększające obroty podczas wzrostów. Wsparcie znajduje się w okolicach 1,0645. Aktualnie zmierza w kierunku wcześniej wspomnianego obszaru. Rosnący wolumen podczas wzrostów lub sygnały płynące z analizy VSA zwiększą prawdopodobieństwo kontynuacji trendu. Poziom 1,0685 pełni funkcję oporu.

eurusdpro-em5190117OIL WTI

Notowania na wykresie M5 wskazują na to, że trend spadkowy wyhamował. Świadczą o tym wypłaszczone średnie ruchome EMA (75-,100- okresowe) oraz nie regularne dołki i szczyty. Można zaobserwować wysokie obroty przy oporze 52,50 USD. Brak presji popytowej wraz z ustaleniem nowych dołków może otworzyć drogę do dalszych spadków. Wsparcie znajduje się przy okrągłym poziomie 52,00 USD.

oil-wtim5190117

Śledź cykl trading z wolumenem pod specjalnym tagiem!

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w Pokoju Inwestora m.in. do nagrań ze szkoleń z następującymi ekspertami:

  1. VSA na rynku Forex – Rafał Glinicki
  2. Co rusza rynkiem?- Daniel Kostecki
  3. Inside Bar- Maciej Goliński

Wszystkie nagrania cykli edukacyjnych z ekspertami rynku są udostępnione dla klientów NOBLE MARKETS po zalogowaniu do Pokoju Inwestora – narzędziu dedykowanemu klientom, które pozwala na szybki dostęp do unikalnych szkoleń, materiałów edukacyjnych oraz zarządzania rachunkiem.

Książka autorstwa Macieja Golińskiego „Inside Bar. Jak zostać mistrzem jednej techniki” w prezencie. Dowiedz się jak otrzymać swój egzemplarz.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here