Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


OIL.WTI

Na wykresie amerykańskiej ropy WTI można zaobserwować znaczący wzrost obrotów wraz z wzmożoną aktywnością popytu. Notowania przełamały okrągły poziom oporu 52,00 USD. Dalsze wzrosty prawdopodobnie doprowadzą do testu oporu 52,50 USD. Przełamanie otworzy drogę do dalszej zwyżki. Prospadkowe formacje potwierdzone wolumenem mogą doprowadzić do większej korekty.

ZŁOTO

Na wykresie złota można zaobserwować presje kupujących. Zauważalne jest domknięcie luki bessy oraz wyjście powyżej okrągły poziom 1280 USD. Aktualnie notowania testują wcześniej wspomniany obszar. Zauważalne jest niezdecydowanie. Wybicie góra z formacji Inside Bar prawdopodobnie doprowadzi do dalszej zwyżki, dołem może doprowadzić do kolejnej przeceny. Warto zwracać uwagę na wolumeny podczas świecy wybijającej.

Platforma  Noble Markets udostępnia klientom, spełniającym odpowiednie warunki,  autorski wskaźnik wolumenu rzeczywistego. Sprawdź jak to działa w praktyce >>>

EURUSD

Cena EURUSD przetestowała wsparcie przy okrągłym poziomie 1,1750. Można zaobserwować większe wolumeny przy tej strefie. Zauważalna jest zwiększona aktywność popytu. Dalsze wzrosty wraz z rosnącym wolumenem prawdopodobnie doprowadzi do testu oporu przy psychologicznym poziomie 1,1800.

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w postaci nagrań ze szkoleń i materiałów edukacyjnych m.in. z następującymi ekspertami: Rafałem Glinickim, Maciejem Golińskim, Danielem Kosteckim. Otwórz rachunek i otrzymaj dostęp do VOD >>>tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here