Naga MarketsNoble Markets rozpoczyna nowy stały cykl analiz dedykowanych dla portalu Comparic.pl pod tytułem “codzienny trading z wolumenem”. Poniżej prezentujemy szczegóły projektu.

750x200_ctzw_5

Te artykuły również Cię zainteresują

Obrót kontraktami futures na rynku podlega szczegółowym regulacjom. Dostęp do handlu tego typu instrumentem, wymaga bardzo wysokiego progu kapitałowego. Przez co,  rzadko kiedy inwestorzy indywidualni mogą pozwolić sobie na udział w tym rynku, a większość transakcji zawieranych jest przez wielkie instytucje finansowe.

Za pomocą giełdy, z łatwością można wyliczyć wielkość obrotów, dzięki ścisłej konstrukcji standardów  i obowiązującym regulacjom. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom inwestorów indywidualnych, jeden z polskich domów maklerskich udostępnia klientom, spełniającym odpowiednie warunki,  autorski wskaźnik wolumenu rzeczywistego.

CFD na indeksy oraz towary w Noble Markets bazują na kontraktach terminowych z rynków regulowanych odzwierciedlając ich cenę. Dodatkowo dużym plusem tradingu na nich jest brak punktów swap. Dzięki współpracy z Noble Markets, powstał na naszym portalu nowy cykl analiz poświęcony analizie technicznej wykresu, która jest wspierana wolumenem rzeczywistym. Jego celem jest pokazanie inwestorom jak uzyskana informacja na temat obrotów, może zwiększać prawdopodobieństwo skutecznej analizy. Codziennie na naszym portalu będą publikowane analizy wybranych instrumentów z uwzględnieniem wskaźnika, zachęcamy do śledzenia wykresów i sprawdzenia jak to działa w praktyce!

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w Pokoju Inwestora m.in. do nagrań ze szkoleń z następującymi ekspertami:

  1. VSA na rynku Forex – Rafał Glinicki
  2. Co rusza rynkiem?- Daniel Kostecki
  3. Inside Bar- Maciej GolińskiConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

  1. zapowiada się bardzo fajny cykl. Szacun dla Comparic za rozwój analiz. Świetny ruch z opcjami waniliowymi, teraz kolejna działka ‘wolumenowa’.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here