Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


GOLD

Zgodnie z analizą z dnia 01.02.2017r. wycena złota kontynuuje trend wzrostowy. Oznaczone w dniu wczorajszym formacje faktycznie pchnęły wycenę w kierunku korekty spadkowej, kierując kurs w okolice linii trendu. W skutek zwiększonych obrotów (dwa pierwsze impulsy) kurs złota ostatecznie przebił linię trendu pogłębiając tym samym zakres korekty. Wzrost presji popytowej, który nastąpił przy ostatnim impulsie wolumenowym skierował notowania ponownie powyżej linii trendu, dając szanse na dalsze wzrosty.

USDJPY

Notowania USDJPY realizują spadki, które wystąpiły w następstwie korekty wzrostowej. Aktualnie wycena instrumentu znajduje się w okolicy strefy wsparcia 112.417-112.490. Warto zwrócić uwagę na zwiększający się wolumen obrotu przy wyżej wymienionej strefie, który może pchnąć notowania w kierunku wzrostów.  W scenariuszu wzrostowym notowania powinny powrócić w okolice oporu 113.880-113.940. Wybicie akutalnego wsparcia cenowego pozwoli na realizację spadków, gdzie celem będzie lokalny dołek.

Śledź cykl trading z wolumenem pod specjalnym tagiem!

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w Pokoju Inwestora m.in. do nagrań ze szkoleń z następującymi ekspertami:

  1. VSA na rynku Forex – Rafał Glinicki
  2. Co rusza rynkiem?- Daniel Kostecki
  3. Inside Bar- Maciej Goliński

Wszystkie nagrania cykli edukacyjnych z ekspertami rynku są udostępnione dla klientów NOBLE MARKETS po zalogowaniu do Pokoju Inwestora – narzędziu dedykowanemu klientom, które pozwala na szybki dostęp do unikalnych szkoleń, materiałów edukacyjnych oraz zarządzania rachunkiem.

Książka autorstwa Macieja Golińskiego „Inside Bar. Jak zostać mistrzem jednej techniki” w prezencie. Dowiedz się jak otrzymać swój egzemplarz.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here