Naga Markets750x200_ctzw_5Codzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


GOLD.FUT

Na wykresie M5 cena uformowała wsparcie w okolicach okrągłego poziomu 1210 USD. Lokalny opór znajduje się w okolicach 1213 USD. Aktualnie widoczna jest presja kupujących, świadczy o tym rosnące obroty podczas wzrostów oraz testów wsparcia.  Stałe przełamanie któregoś z obszarów (potwierdzone wolumenem) prawdopodobnie doprowadzi do przyspieszania impulsu w kierunku wybicia.

Te artykuły również Cię zainteresują
gold-futm5180117USDJPY

Pięciominutowy wykres uformował trend wzrostowy. Zauważalne są zwiększające obroty podczas wzrostów. Poziom 113,150 pełni funkcję wsparcia. Aktualnie widać, że cena znajduje się powyżej strefy 113,350. Sygnał VSA podczas testu wcześniej wymienionego obszaru zwiększy szanse do testu silnego oporu przy okrągłym poziomie 113,600.

usdjpypro-em5180117DAX30

Notowania na wykresie M5 wskazują na to, że trend wzrostowy wyhamował. Świadczą o tym wypłaszczone średnie ruchome EMA (75-,100- okresowe) oraz nie regularne dołki i szczyty. Otwarcie sesji charakteryzowało się luka wzrostową, która została domknięta. Podczas spadku poniżej wsparcia zauważalna jest presja popytowa. Brak wzmożonej aktywności podaży prawdopodobnie doprowadzi do testu oporu w okolicach 11575 pkt.

de-30m5180117

Śledź cykl trading z wolumenem pod specjalnym tagiem!

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w Pokoju Inwestora m.in. do nagrań ze szkoleń z następującymi ekspertami:

  1. VSA na rynku Forex – Rafał Glinicki
  2. Co rusza rynkiem?- Daniel Kostecki
  3. Inside Bar- Maciej Goliński

Wszystkie nagrania cykli edukacyjnych z ekspertami rynku są udostępnione dla klientów NOBLE MARKETS po zalogowaniu do Pokoju Inwestora – narzędziu dedykowanemu klientom, które pozwala na szybki dostęp do unikalnych szkoleń, materiałów edukacyjnych oraz zarządzania rachunkiem.

Książka autorstwa Macieja Golińskiego „Inside Bar. Jak zostać mistrzem jednej techniki” w prezencie. Dowiedz się jak otrzymać swój egzemplarz.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

2 KOMENTARZE

  1. Poziomy pochodzą z wyższych interwałów, przez co widać, że się bronią – publikacje będą dotyczyły raczej M5. O analizę na wyższych interwałach można pisać bezpośrednio na maila służbowego Nazarija 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here