Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


EURUSD

Na wykresie EURUSD można zauważyć wybicie poziomu wsparcia. Korekta impulsu była płytka oraz charakteryzowała się małymi obrotami. Aktualnie można zaobserwować wybicie formacji podwójnego inside bar’a. Silne wsparcie znajduje się w okolicach poziomu 1,0730. Konfluencjami dla obszaru jest zasięg ruchu mierzonego oraz projekcja poprowadzona po ostatniej sekwencji coraz niższych dołków i szczytów.

DAX 30

Zgodnie z wcześniejszą analizą notowania niemieckiego indeksu DAX nie domknęły lukę spadkową. Można było zaobserwować przełamanie poziomu 12100 pkt. Następnie cena przetestowała następny opór 12250 pkt. Aktualnie widoczna jest korekta ostatnich wzrostów. Spadkom towarzyszy mały oraz zmniejszający się wolumen. Ostatnia świeca na wykresie jest formacją młota, przy tej świecy można zauważyć największy wolumen w trakcie dzisiejszej sesji.

OIL WTI

Notowania amerykańskiej ropy WTI oscylują przy poziomie 48,50 USD. Aktualnie widoczne są niskie obroty. Wzrosty wraz z zwiększającym się wolumenem prawdopodobnie otworzą drogę do testu psychologicznego poziomu oporu 50,00 USD. Odwrotny scenariusz zwiększy szansę na pozostanie notowań w zakresie konsolidacji.

Śledź cykl trading z wolumenem pod specjalnym tagiem!

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w Pokoju Inwestora m.in. do nagrań ze szkoleń z następującymi ekspertami:

  1. VSA na rynku Forex – Rafał Glinicki
  2. Co rusza rynkiem?- Daniel Kostecki
  3. Inside Bar- Maciej Goliński

Wszystkie nagrania cykli edukacyjnych z ekspertami rynku są udostępnione dla klientów NOBLE MARKETS po zalogowaniu do Pokoju Inwestora – narzędziu dedykowanemu klientom, które pozwala na szybki dostęp do unikalnych szkoleń, materiałów edukacyjnych oraz zarządzania rachunkiem.

Książka autorstwa Macieja Golińskiego „Inside Bar. Jak zostać mistrzem jednej techniki” w prezencie. Dowiedz się jak otrzymać swój egzemplarz.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here