Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


DOW JONES

Notowania na wykresie indeksu US.30 znajdują się w okolicach oporu 21400 pkt. Można zauważyć silną presję popytową. Test wsparcia 21300 pkt. doprowadził do powstania wysokich obrotów i prowzrostowych formacji. Przełamanie oporu wraz z rosnącym wolumenem prawdopodobnie doprowadzi do postania nowych historycznych szczytów. Silna prospadkowa formacja może doprowadzić do korekty impulsu.

ZŁOTO

Cena złota znajduje się w okolicach psychologicznego poziomu wsparcia 1240 USD. Można zaobserwować spora presję podażowa na wykresie. Na wykresie pojawiła się bardzo duża świeca podażowa. Może to być ruch kulminacyjny, który zakończy korektę. Jeżeli na wykresie pojawi się dalsza presja podaży to prawdopodobnie zobaczymy dalszą przecenę.

USDJPY

Na wykresie USDJPY można zaobserwować silną presję popytową. Notowania przełamały opór przy poziomie 111,50. Wolumen również potwierdza przebicie wcześniej wymienionego obszaru. Dalsza presja kupujących prawdopodobnie doprowadzi do testu oporu przy poziomie 112,00. Wsparcie to wcześniej wymieniona strefa przy okrągłym poziomie 111,50.

Śledź cykl trading z wolumenem pod specjalnym tagiem!

Broker Noble Markets zaprasza na dwa bezpłatne webinary, podczas których gościem specjalnym będzie Maciej Goliński, autor książki “Inside Bar. Jak zostać mistrzem jednej techniki” i jednocześnie laureat FxCuffs 2017 w kategorii Publikacja Roku. W trakcie seminariów online prowadzący przybliży zagadnienia analizy technicznej oraz skutecznej modyfikacji trading planu.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here