Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


US.30

Notowania na wykresie indeksu US.30 poruszają się w kanale wzrostowym. Aktualnie cena znajduje się w okolicach górnego ograniczenia układu, przy oporze 21400 pkt. Można zauważyć formację spadającej gwiazdy, która pozostała podczas większego wolumenu. Brak presji popytowej prawdopodobnie doprowadzi do przeceny. Wsparcie znajduje się przy okrągłym poziomie 21300 pkt. Miejsce to pokrywa się z wstęgą średnich oraz dolnym ograniczeniem kanału.

ZŁOTO

Cena złota znajduje się w okolicach psychologicznego poziomu wsparcia 1250 USD. Można zaobserwować spora presję podażowa na wykresie. Warto zwrócić uwagę na wolumeny podczas testu wcześniej wymienionego obszaru. Prowzrostowa formacja VSA może doprowadzić do narastającej presji popytowej. Opór znajduję się w okolicach okrągłego poziomu 1265 USD.

GBPUSD

Notowania na wykresie GBPUSD znajdują się w okresie konsolidacji pomiędzy oporem 1,2800 i wsparciem 1,2650. Warto zwrócić uwagę na największe wolumeny w ostatnim okresie. Obroty te miały miejsce podczas świec wzrostowych i wskazują na przewagę strony popytowej. Przełamanie oporu otworzy drogę do dalszych wzrostów.

Śledź cykl trading z wolumenem pod specjalnym tagiem!

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w Pokoju Inwestora m.in. do nagrań ze szkoleń z następującymi ekspertami:

  1. VSA na rynku Forex – Rafał Glinicki
  2. Co rusza rynkiem?- Daniel Kostecki
  3. Inside Bar- Maciej Goliński

Wszystkie nagrania cykli edukacyjnych z ekspertami rynku są udostępnione dla klientów NOBLE MARKETS po zalogowaniu do Pokoju Inwestora – narzędziu dedykowanemu klientom, które pozwala na szybki dostęp do unikalnych szkoleń, materiałów edukacyjnych oraz zarządzania rachunkiem.

Książka autorstwa Macieja Golińskiego „Inside Bar. Jak zostać mistrzem jednej techniki” w prezencie. Dowiedz się jak otrzymać swój egzemplarz.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here