Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


DJIA

Na wykresie US.30 notowania testują okolice wsparcia przy poziomie 20500 pkt. Obszar ten przez dłuższy okres był broniony przez rynek, można było zauważyć większe wolumeny podczas testów wyżej wymienionych okolic. Wzrosty z zwiększającym się wolumenem potwierdzą przewagę kupujących. Opór znajduje się w okolicach ostatnich szczytów oraz okrągłego poziomu 20700 pkt.

ZŁOTO

Notowania złota podążają w trendzie wzrostowym. Wybicie nowych szczytów doprowadziło do narastającej presji popytowej. Na wykresie można zauważyć lukę hossy, która nie została domknięta oraz nowe szczyty. Aktualnie cena zmierza w kierunku psychologicznego oporu 1300 USD.

GBPUSD

Wykres GBPUSD wskazuję na silną presję popytową. Cena przetestowała okrągły poziom oporu 1,2550. Aktualnie można zaobserwować reakcję strony podażowej. Spadek w okolice psychologicznego poziomu wsparcia 1,2500 prawdopodobnie doprowadzi do wzmożonej reakcji kupujących. Miejsce to charakteryzowało się większymi obrotami.

Śledź cykl trading z wolumenem pod specjalnym tagiem!

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w Pokoju Inwestora m.in. do nagrań ze szkoleń z następującymi ekspertami:

  1. VSA na rynku Forex – Rafał Glinicki
  2. Co rusza rynkiem?- Daniel Kostecki
  3. Inside Bar- Maciej Goliński

Wszystkie nagrania cykli edukacyjnych z ekspertami rynku są udostępnione dla klientów NOBLE MARKETS po zalogowaniu do Pokoju Inwestora – narzędziu dedykowanemu klientom, które pozwala na szybki dostęp do unikalnych szkoleń, materiałów edukacyjnych oraz zarządzania rachunkiem.

Książka autorstwa Macieja Golińskiego „Inside Bar. Jak zostać mistrzem jednej techniki” w prezencie. Dowiedz się jak otrzymać swój egzemplarz.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here