Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


DOW JONES

Cena na wykresie US.30 ustaliła nowe historyczne szczyty. Aktualnie notowania znajdują się przy psychologicznym poziomie 24000 pkt. Wzrosty charakteryzowały się niskim wolumenem. Zdecydowana reakcja podaży może doprowadzić do korekty. Wsparcie znajduje się przy okrągłym poziomie 23900 pkt.

Platforma  Noble Markets udostępnia klientom, spełniającym odpowiednie warunki,  autorski wskaźnik wolumenu rzeczywistego. Sprawdź jak to działa w praktyce >>>

ZŁOTO

Zgodnie z poprzednią analizą cena złota domknęła lukę hossy. Następnie można było zaobserwować wzmożoną podaż i spadki w okolice wsparcia przy okrągłym poziomie 1282 USD. Obszar ten był kilkakrotnie testowany przez rynek i za każdym razem zauważalna była rynkowa reakcja. Aktualnie można zaobserwować odbicie. Wzrost obrotów podczas zwyżki zwiększy szansę do aprecjacji surowca.

EURUSD

Na wykresie EURUSD test okrągłego poziomu 1,1825 spowodował wzmożoną reakcję popytu. Świadczy o tym wzmożona reakcja popytu i duża formacja młota, potwierdzona wolumenem. Wyjście powyżej psychologiczny poziom 1,1850 zwiększy szanse do dalszych wzrostów.

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w postaci nagrań ze szkoleń i materiałów edukacyjnych m.in. z następującymi ekspertami: Rafałem Glinickim, Maciejem Golińskim, Danielem Kosteckim. Otwórz rachunek i otrzymaj dostęp do VOD >>>tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here