Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


DJIA

Notowania indeksu znajdują się w okolicach wsparcia 20900 pkt. Można zaobserwować dosyć spory wolumen podczas świec spadkowych. Brak presji popytowej i wyjście powyżej wcześniej wspomniany poziom może doprowadzić do dalszej presji podażowej i większej korekty ostatnich wzrostów. Silne wsparcie znajduje się w okolicach poprzednich szczytów i psychologicznego poziomu 20700 pkt.

ZŁOTO

Wykres złota wskazuje na coraz większą presję popytową. Świadczą o tym obroty, które są coraz większe przy świecach wzrostowych. Dalsze wzrosty wraz z zwiększającym się wolumenem oraz przełamanie oporu 1270 USD otworzą drogę do dalszych wzrostów w okolice psychologicznego poziomu 1280 USD.

EURUSD

Na wykresie EURUSD można zaobserwować silny impuls wzrostowy. Wolumen wskazuje na zdecydowaną przewagę popytu. Notowania zmierzają w kierunku silnego psychologicznego oporu 1,1000. Konfluencją dla tego obszaru jest górne ograniczenie kanału wzrostowego oraz zasięg ruchu mierzonego.

Śledź cykl trading z wolumenem pod specjalnym tagiem!

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w Pokoju Inwestora m.in. do nagrań ze szkoleń z następującymi ekspertami:

  1. VSA na rynku Forex – Rafał Glinicki
  2. Co rusza rynkiem?- Daniel Kostecki
  3. Inside Bar- Maciej Goliński

Wszystkie nagrania cykli edukacyjnych z ekspertami rynku są udostępnione dla klientów NOBLE MARKETS po zalogowaniu do Pokoju Inwestora – narzędziu dedykowanemu klientom, które pozwala na szybki dostęp do unikalnych szkoleń, materiałów edukacyjnych oraz zarządzania rachunkiem.

Książka autorstwa Macieja Golińskiego „Inside Bar. Jak zostać mistrzem jednej techniki” w prezencie. Dowiedz się jak otrzymać swój egzemplarz.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here