Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


DOW JONES

Notowania na wykresie US.30 ustaliły dołek przy okrągłym poziomie wsparcia 21600 pkt. Aktualnie cena realizuje korektę wzrostową. Warto zwrócić uwagę na wolumeny, są niskie podczas wzrostów. Notowania przetestowały opór w postaci 38,2% zniesienia FIBO, spadkowej wstęgi średnich oraz okrągłego poziomy 21750 pkt. Narastająca presja podaży prawdopodobnie doprowadzi do ataku na nowe dołki. Przełamanie otworzy drogę do dalszych wzrostów.

ZŁOTO

Cena na wykresie złota znajduje się w okolicach wsparcia, przy okrągłym poziomie 1290 USD. Warto zwrócić uwagę na to, że spadkom towarzyszył malejący wolumen. Aktualnie widać niezdecydowanie oraz przejęcie inicjatywy przez stronę popytową. Prowzrostowe sygnały VSA prawdopodobnie doprowadzą do testu oporu przy psychologicznym poziomie 1300 USD.

EURUSD

Na wykresie EURUSD można zauważyć korektę ostatnich wzrostów. Cena spadła w okolice lokalnego wsparcia przy okrągłym poziomie 1,1750. Miejsce to pokrywa się również z 50% zniesienia FIBO. Prowzrostowa reakcja na ten obszar prawdopodobnie doprowadzi do wzmożonego popytu. Przełamanie potwierdzone wolumenem może doprowadzić do testu następnego wsparcia, przy psychologicznym poziomie 1,1700.

Śledź cykl trading z wolumenem pod specjalnym tagiem!

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w Pokoju Inwestora m.in. do nagrań ze szkoleń z następującymi ekspertami:

  1. VSA na rynku Forex – Rafał Glinicki
  2. Co rusza rynkiem?- Daniel Kostecki
  3. Inside Bar- Maciej Goliński

Wszystkie nagrania cykli edukacyjnych z ekspertami rynku są udostępnione dla klientów NOBLE MARKETS po zalogowaniu do Pokoju Inwestora – narzędziu dedykowanemu klientom, które pozwala na szybki dostęp do unikalnych szkoleń, materiałów edukacyjnych oraz zarządzania rachunkiem.

Książka autorstwa Macieja Golińskiego „Inside Bar. Jak zostać mistrzem jednej techniki” w prezencie. Dowiedz się jak otrzymać swój egzemplarz.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here