Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


DOW JONES

Notowania indeksu US.30 ustaliły nowy historyczny szczyt. Cena uformowała opór przy poziomie 24875 pkt. Na wykresie cały czas można zaobserwować trend wzrostowy. Dasza presja popytowa prawdopodobnie doprowadzi do dalszej zwyżki. Przełamanie oporu zwiększy szanse na przyspieszenie impulsu. Warto również zwracać uwagę na wolumen, który może potwierdzać lub negować sile rynku. Wsparcie znajduje się przy okrągłym poziomie 24800 pkt.

Platforma  Noble Markets udostępnia klientom, spełniającym odpowiednie warunki,  autorski wskaźnik wolumenu rzeczywistego. Sprawdź jak to działa w praktyce >>>

USDJPY

Notowania na wykresie H1 znajdują się w okolicach wsparcia 112,50. Można zauważyć niezdecydowanie i konsolidację. Opór to okrągły poziom 112,75. Przełamanie (potwierdzone wolumenem) któregoś z wcześniej wymienionych obszarów prawdopodobnie doprowadzi do kontynuacji impulsu.

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w postaci nagrań ze szkoleń i materiałów edukacyjnych m.in. z następującymi ekspertami: Rafałem Glinickim, Maciejem Golińskim, Danielem Kosteckim. Otwórz rachunek i otrzymaj dostęp do VOD >>>tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here