Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


DOW JONES

Na wykresie US.30 notowania przetestowały opór 24700 pkt. Można zaobserwować reakcję strony podażowej. W sytuacji nastąpienia większej korekty cena może spaść w okolice wsparcia przy poziomie 24550 pkt. Obszar ten pokrywa się również z wzrostową wstęgą średnich EMA. Prowzrostowe formację potwierdzone wolumenem mogą doprowadzić do większej zwyżki.

Platforma  Noble Markets udostępnia klientom, spełniającym odpowiednie warunki,  autorski wskaźnik wolumenu rzeczywistego. Sprawdź jak to działa w praktyce >>>

USDJPY

Notowania USDJPY spadły w okolice wsparcia 112,50. Można zauważyć reakcję strony popytowej i korektę ostatniej zniżki. Opór znajduje się w okolicach okrągłego poziomu 113,25. Spadki wraz z zwiększającym się wolumenem zwiększą prawdopodobieństwo przełamanie wsparcia 112,50.

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w postaci nagrań ze szkoleń i materiałów edukacyjnych m.in. z następującymi ekspertami: Rafałem Glinickim, Maciejem Golińskim, Danielem Kosteckim. Otwórz rachunek i otrzymaj dostęp do VOD >>>tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here