Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


DJIA

Notowania indeksu znajdują się w okolicach historycznego szczytu, przy psychologicznym poziomie 21000 pkt. Można zaobserwować wyhamowanie wzrostów i test wsparcia przy poziomie 20900 pkt. Prowzrostowe sygnały VSA zwiększą szansę do dalszej presji popytowej.

OIL WTI

Na wykresie amerykańskiej ropy WTI można zaobserwować spadki. Widać wzmożoną aktywność popytu, poniżej psychologicznego poziomu wsparcia 49,00 USD. Wczorajsza sesja ustaliła nowy wyższy szczyt na wykresie, wzrosty charakteryzowały się wysokim wolumenem. Sytuacja ta zwiększa prawdopodobieństwo testu oporu przy okrągłym poziomie 50,50 USD. Przełamanie psychologicznego poziomu 49,00 USD zwiększy szanse do dalszych spadków.

GBPUSD

Zgodnie z wczorajszą analiza można było zaobserwować wybicie górnego ograniczenia konsolidacji. Notowania ustaliły nowy wyższy szczyt na wykresie. Test przełamanego poziomu 1,2835 prawdopodobnie doprowadzi do wzmożonej aktywności strony popytowej i dalszych wzrostów.

Śledź cykl trading z wolumenem pod specjalnym tagiem!

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w Pokoju Inwestora m.in. do nagrań ze szkoleń z następującymi ekspertami:

  1. VSA na rynku Forex – Rafał Glinicki
  2. Co rusza rynkiem?- Daniel Kostecki
  3. Inside Bar- Maciej Goliński

Wszystkie nagrania cykli edukacyjnych z ekspertami rynku są udostępnione dla klientów NOBLE MARKETS po zalogowaniu do Pokoju Inwestora – narzędziu dedykowanemu klientom, które pozwala na szybki dostęp do unikalnych szkoleń, materiałów edukacyjnych oraz zarządzania rachunkiem.

Książka autorstwa Macieja Golińskiego „Inside Bar. Jak zostać mistrzem jednej techniki” w prezencie. Dowiedz się jak otrzymać swój egzemplarz.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here