Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


DOW JONES

Notowania na wykresie US.30 przetestowały wsparcie przy okrągłym poziomie 23200 pkt. Aktualnie można zaobserwować reakcję popytową oraz wzrosty w okolice psychologicznego poziomu 23300 pkt. Widać niezdecydowanie. Wzmożona podaż wraz z przełamaniem wsparcia może doprowadzić do większej przeceny. Prowzrostowa reakcja potwierdzona wolumenem prawdopodobnie doprowadzi do dalszej zwyżki.

 

Platforma  Noble Markets udostępnia klientom, spełniającym odpowiednie warunki,  autorski wskaźnik wolumenu rzeczywistego. Sprawdź jak to działa w praktyce >>>

ROPA WTI

Zgodnie z poprzednią analizą notowania przetestowały psychologiczny poziom wsparcia 52,00 USD. Aktualnie można zaobserwować reakcję strony popytowej oraz wzrosty w kierunku oporu 52,50 USD. Przełamanie (potwierdzone obrotami) prawdopodobnie otworzy drogę do wzrostu wartości surowca.

GBPUSD

Cena na wykresie GBPUSD zrealizowała korektę ostatnich wzrostów. Można zaobserwować formację młota podczas testu wstęgi średnich oraz 50% zniesienia FIBO. Dalsza presja kupujących prawdopodobnie doprowadzi do powstania nowych szczytów na wykresie.

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w postaci nagrań ze szkoleń i materiałów edukacyjnych m.in. z następującymi ekspertami: Rafałem Glinickim, Maciejem Golińskim, Danielem Kosteckim. Otwórz rachunek i otrzymaj dostęp do VOD >>>tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here