Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


US.30

Notowania na wykresie indeksu US.30 znajdują się w okolicach oporu 21400 pkt. Można zauważyć silną presję popytową. Test wsparcia 21300 pkt. doprowadził do powstania wysokich obrotów i silnego impulsu. Prowzrostowa formacja VSA prawdopodobnie doprowadzi do postania nowych historycznych szczytów.

OIL WTI

Cena amerykańskiej ropy WTI znajduje się w okolicach psychologicznego poziomu oporu 45,00 USD. Można zaobserwować silną presję popytową, która przełamała okrągły poziom 44,00 USD. Przełamanie oporu otworzy drogę do dalszych wzrostów. Prospadkowe formacje (potwierdzone wolumenem), mogą doprowadzić do korekty.

USDJPY

Na wykresie USDJPY można zaobserwować silną presję popytową. Notowania przełamały opór przy poziomie 112,00. Wolumen również potwierdza przebicie wcześniej wymienionego obszaru. Dalsza presja kupujących prawdopodobnie doprowadzi do przełamania lokalnego poziomu 112,50 i testu oporu przy poziomie 113,00. Wsparcie to wcześniej wymieniona strefa przy okrągłym poziomie 112,00.

Broker Noble Markets zaprasza na webinar, podczas którego gościem specjalnym będzie Maciej Goliński, autor książki “Inside Bar. Jak zostać mistrzem jednej techniki” i jednocześnie laureat FxCuffs 2017 w kategorii Publikacja Roku. W trakcie seminarium online prowadzący przybliży zagadnienia analizy technicznej oraz skutecznej modyfikacji trading planu.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here