Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


DOW JONES

Na wykresie US.30 otwarcie tygodnia handlowego było połączone z luka hossy. Aktualnie cena znajduje się powyżej psychologicznego poziomu 24800 pkt. Brak reakcji podażowej zwiększy szanse na test psychologicznego poziomu oporu 25000 pkt.

Platforma  Noble Markets udostępnia klientom, spełniającym odpowiednie warunki,  autorski wskaźnik wolumenu rzeczywistego. Sprawdź jak to działa w praktyce >>>

GBPUSD

Notowania na wykresie H1 znajdują się w okolicach oporu 1,3375. Obszar ten pokrywa się z spadkową wstęgą średnich EMA (75-, 100- okresowe) oraz 50% FIBO (ostatniego impulsu spadkowego). Prospadkowe formacje (potwierdzone wolumenem). Prawdopodobnie doprowadzą do przeceny.

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w postaci nagrań ze szkoleń i materiałów edukacyjnych m.in. z następującymi ekspertami: Rafałem Glinickim, Maciejem Golińskim, Danielem Kosteckim. Otwórz rachunek i otrzymaj dostęp do VOD >>>Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here