Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


DOW JONES

Cena na wykresie H1 indeksu US.30 oscyluje pomiędzy wsparciem 23300 pkt, a oporem 23500 pkt. Test wsparcia charakteryzował się znacznym wzrostem wolumenu. Ostatnie spadki są realizowane podczas małych obrotów i prawdopodobnie nie są miarodajne. Prowzrostowe przesłanki VSA prawdopodobnie doprowadza do zwyżki. Narastający woluem podczas spadków zwiększy szansę na przełamanie i dalsza przecenę.

Platforma  Noble Markets udostępnia klientom, spełniającym odpowiednie warunki,  autorski wskaźnik wolumenu rzeczywistego. Sprawdź jak to działa w praktyce >>>

GBPUSD

Cena na wykresie GBPUSD znajduje się w okolicach oporu 1,3150. Można zauważyć formację ukrytego popytu i Inside bar, który został wybity górą. Powyższe formację były potwierdzone wolumenem i to zwiększa ich wagę rynkową. Sytuacja ta zwiększa prawdopodobieństwo dalszej zwyżki. Następny opór znajduje się przy okrągłym poziomie 1,3200.

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w postaci nagrań ze szkoleń i materiałów edukacyjnych m.in. z następującymi ekspertami: Rafałem Glinickim, Maciejem Golińskim, Danielem Kosteckim. Otwórz rachunek i otrzymaj dostęp do VOD >>>tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here