Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


DOW JONES

Wykres indeksu DJIA (Noble Markets: US.30) oscyluje w okolicach oporu, przy psychologicznym poziomie 23500 pkt. Wczorajsza sesja charakteryzowała się spadkami wraz z rosnącym wolumenem. Aktualnie widać małe obroty i niezdecydowanie. Wyjście górą powyżej wcześniej wspomniany poziom prawdopodobnie odprowadzi do kontynuacji zwyżki. Prospadkowa reakcja może doprowadzić do większej przeceny. Wsparcie potwierdzone wolumenem znajduje się w okolicach okrągłego poziomu 23300 pkt.

Platforma  Noble Markets udostępnia klientom, spełniającym odpowiednie warunki,  autorski wskaźnik wolumenu rzeczywistego. Sprawdź jak to działa w praktyce >>>

EURUSD

Cena na wykresie EURUSD znajduje się przy oporze 1,1600. Obszar ten pokrywa się z spadkową wstęgą średnich EMA (75-, 100- okresowe). Zauważalna jest prospadkowa reakcja na wcześniej wspomniany poziom. Spadki wraz z zwiększającym się wolumenem prawdopodobnie doprowadzi do dalszej zniżki. Wsparcie to psychologiczny poziom 1,1500.

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w postaci nagrań ze szkoleń i materiałów edukacyjnych m.in. z następującymi ekspertami: Rafałem Glinickim, Maciejem Golińskim, Danielem Kosteckim. Otwórz rachunek i otrzymaj dostęp do VOD >>>tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here