Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


DOW JONES

Notowania amerykańskiego indeksu US.30 przełamały 24375 pkt i zmierzają w kierunku oporu 24500 pkt. Wzrosty charakteryzowały się zwiększającym się wolumenem. Dalsza presja kupujących może doprowadzić do przełamanie wcześniej wspomnianego poziomu i otworzyć drogę do dalszej zwyżki. Silna prospadkowa aktywność sprzedających może doprowadzić do przeceny.

Platforma  Noble Markets udostępnia klientom, spełniającym odpowiednie warunki,  autorski wskaźnik wolumenu rzeczywistego. Sprawdź jak to działa w praktyce >>>

EURUSD

Cena na wykresie EURUSD ma trudności z pokonaniem oporu 1,1800. Można zaobserwować duże wolumeny w tym miejscu i wzmożoną reakcję sprzedających. Aktualne notowania zmierzają w kierunku wsparcia 1,1750. Przełamanie otworzy drogę do dalszej przeceny. Formację potwierdzone wolumenem mogą doprowadzić do większej zwyżki.

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w postaci nagrań ze szkoleń i materiałów edukacyjnych m.in. z następującymi ekspertami: Rafałem Glinickim, Maciejem Golińskim, Danielem Kosteckim. Otwórz rachunek i otrzymaj dostęp do VOD >>>tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here