Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


DJIA

Godzinowy wykres uformował trend wzrostowy. Zauważalne są zwiększające obroty podczas wzrostów. Otwarcie sesji charakteryzowało się luką spadkową poniżej psychologicznego poziomu wsparcia 20000. Narastająca presja popytowa wraz z domknięciem luki, prawdopodobnie doprowadzi do powstania nowych historycznych szczytów. Duzy wolumen i pro spadkowa reakcja na poziom 20000, może doprowadzić do większej korekty.

ZŁOTO

Wykres złota wskazuję na presję podażową. Notowania domknęły lukę hossy z dnia dzisiejszego. Można zauważyć przyspieszenie spadków. Aktualnie cena znajduję się poniżej psychologicznego poziomu 1200 USD. Widać większe obroty podczas spadków. Opór potwierdzony wolumenem to poziom 1195 USD. Pro spadkowa reakcja na test tego obszaru, zwiększy szanse na dalszą przecenę, odwrotną sytuację może zasygnalizować rosnący wolumen podczas wzrostów lub bycze sygnały płynące z analizy VSA. Wsparcie to okrągły poziom 1180 USD.

EURUSD

Notowania na wykresie H1 mogą wskazują na to, że trend wzrostowy wyhamował. Świadczą o tym wypłaszczone średnie ruchome EMA (75-,100- okresowe) oraz nie regularne dołki i szczyty. Obecne warunki wskazują na rosnącą przewagę podaży nad popytem. Struktura impulsu spadkowego pokazuje  narastającą presje sprzedających. Zasięg ruchu mierzonego znajdowałby się w okolicach poziomu 1,0650. Silne wsparcie znajduje się przy okrągłym poziomie 1,0600.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here