Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


DE.30

Notowania niemieckiego indeksu DE.30 korygują ostatnie spadki. Aktualnie cena domknęła poniedziałkową lukę bessy i zbliża się do okrągłego poziomu oporu 12300 pkt. Obszar ten pokrywa się z 38,2% zniesienia FIBO i wstęgą średnich EMA (75-, 100- okresowych) Prospadkowa reakcja na ten poziom może doprowadzić do powstania kolejnego impulsu spadkowego. Przełamanie prawdopodobnie doprowadzi do wzrostów w okolice silnego oporu 12400 pkt. Wsparcie znajduje się w okolicach ostatniego dołka przy 12150 pkt.

ZŁOTO

Notowania złota realizują korektę ostatnich wzrostów. Spadkom towarzyszy niski wolumen. Aktualnie notowania znajdują się w okolicach dolnego ograniczenia kanału, przy psychologicznym wsparciu 1250 USD. Obszar ten pokrywa się z 38,2% zniesienia FIBO. Wzrost obrotów wraz z byczą formacją prawdopodobnie spowoduje wzmożony popyt i atak na nowe wyższe szczyty.

USDJPY

Na wykresie USDJPY widać wzmożony popyt. Test okrągłego poziomu 111,00 doprowadził do wzmożonej reakcji kupujących i impulsu w okolice oporu 111,50. Aktualnie widać wyhamowanie wzrostów i niezdecydowanie. Notowania znajdują się w okolicach górnego ograniczenia potencjalnego kanału wzrostowego. Sytuacja ta może doprowadzić do powstania korekty. Przełamanie oporu wraz z rosnącymi obrotami otworzą drogę do dalszych wzrostów.

Śledź cykl trading z wolumenem pod specjalnym tagiem!

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w Pokoju Inwestora m.in. do nagrań ze szkoleń z następującymi ekspertami:

  1. VSA na rynku Forex – Rafał Glinicki
  2. Co rusza rynkiem?- Daniel Kostecki
  3. Inside Bar- Maciej Goliński

Wszystkie nagrania cykli edukacyjnych z ekspertami rynku są udostępnione dla klientów NOBLE MARKETS po zalogowaniu do Pokoju Inwestora – narzędziu dedykowanemu klientom, które pozwala na szybki dostęp do unikalnych szkoleń, materiałów edukacyjnych oraz zarządzania rachunkiem.

Książka autorstwa Macieja Golińskiego „Inside Bar. Jak zostać mistrzem jednej techniki” w prezencie. Dowiedz się jak otrzymać swój egzemplarz.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here