Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


DAX

Notowania niemieckiego indeksu DE.30 korygują ostatnie wzrosty. Można zaobserwować chwilowe niezdecydowanie na wykresie. Warto zwrócić uwagę na tło, które cały czas jest prowzrostowe. Również wolumen świadczy o przewadze kupujących. Brak niższego minimum oraz wzrosty wraz z zwiększającym się wolumenem prawdopodobnie doprowadza do przełamania oporu w okolicach ok.®agłego poziomu 12300 pkt. Wsparcie to zaznaczony poziom 12150 pkt.

ZŁOTO

Wykres złota wskazuje na trend wzrostowy. Ostatnia korekta skończyła się przy poziomie 1275 USD. Aktualnie widać zdecydowaną przewagę popytu. Notowania znajdują się w okolicach poprzednich szczytów przy psychologicznym poziomie 1300 USD. Przełamanie potwierdzone wolumenem otworzy drogę do dalszych wzrostów.

USDJPY

Cena na wykresie USDJPY przetestowała psychologiczny poziom wsparcia 110,00. Obszar ten pokrywał się z 50% zniesienia FIBO. Można zauważyć przewagę kupujących. Notowania zmierzają w kierunku poprzednich szczytów przy oporze 111,00. Prawdopodobnie w tym miejscu można będzie zaobserwować wzmożoną podaż. Wsparcie to wcześniej wspomniana strefa przy 110,00.

Śledź cykl trading z wolumenem pod specjalnym tagiem!

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w Pokoju Inwestora m.in. do nagrań ze szkoleń z następującymi ekspertami:

  1. VSA na rynku Forex – Rafał Glinicki
  2. Co rusza rynkiem?- Daniel Kostecki
  3. Inside Bar- Maciej Goliński

Wszystkie nagrania cykli edukacyjnych z ekspertami rynku są udostępnione dla klientów NOBLE MARKETS po zalogowaniu do Pokoju Inwestora – narzędziu dedykowanemu klientom, które pozwala na szybki dostęp do unikalnych szkoleń, materiałów edukacyjnych oraz zarządzania rachunkiem.

Książka autorstwa Macieja Golińskiego „Inside Bar. Jak zostać mistrzem jednej techniki” w prezencie. Dowiedz się jak otrzymać swój egzemplarz.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here