Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


DAX 30

W trakcie dzisiejszej sesji można zaobserwować wzmożoną aktywność strony podażowej. Cena domknęła lukę bessy. Spadki poniżej poprzednie minimum prawdopodobnie doprowadzą do przełamania wsparcia przy krągłym poziomie 12350 pkt. Wolumen na wykresie również wskazuję na dominację podaży. Rosnące obroty podczas spadków zwiększają szanse do dalszej przeceny.

ZŁOTO

Notowania złota znajdują się poniżej poziomu 1225 USD. Warto zwrócić uwagę na obroty, które są prowzrostowe. Dalsza presja kupujących oraz przełamanie poziomu oporu doprowadzi do powstania odwróconej formacji głowy z ramionami. W tej sytuacji prawdopodobieństwo zmiany trendu oraz testu oporu przy okrągłym poziomie 1240 USD wzrośnie.

GBPUSD

Na wykresie GBPUSD cena przełamała opór w okolicach okrągłego poziomu 1,2950. Potwierdzeniem przebicia poziomu jest wolumen, który znacznie wzrósł. Zamknięcie świecy znajdowało się powyżej wcześniej wymienionego obszaru. Prawdopodobnie test poziomu od góry doprowadzi do wzmożonej aktywności popytu. Wzrost obrotów wraz z presja popytową może doprowadzić do powstania nowych szczytów. Silny opór znajduje się przy psychologicznym poziomie 1,3000.

Śledź cykl trading z wolumenem pod specjalnym tagiem!

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w Pokoju Inwestora m.in. do nagrań ze szkoleń z następującymi ekspertami:

  1. VSA na rynku Forex – Rafał Glinicki
  2. Co rusza rynkiem?- Daniel Kostecki
  3. Inside Bar- Maciej Goliński

Wszystkie nagrania cykli edukacyjnych z ekspertami rynku są udostępnione dla klientów NOBLE MARKETS po zalogowaniu do Pokoju Inwestora – narzędziu dedykowanemu klientom, które pozwala na szybki dostęp do unikalnych szkoleń, materiałów edukacyjnych oraz zarządzania rachunkiem.

Książka autorstwa Macieja Golińskiego „Inside Bar. Jak zostać mistrzem jednej techniki” w prezencie. Dowiedz się jak otrzymać swój egzemplarz.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here