Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


DAX 30

W trakcie wczorajszej sesji można było zaobserwować wzmożoną aktywność strony podażowej. Brak domknięcia luki bessy oraz spadki poniżej poprzednie minimum doprowadziły do przełamania wsparcia przy krągłym poziomie 12650 pkt. aktualnie można zaobserwować korektę. Prospadkowe formacje VSA zwiększą prawdopodobieństwo spadków w okolice następnego wsparcia, przy psychologicznym poziomie 12500 pkt.

ZŁOTO

Notowania złota znajdują się powyżej poziomu 1250 USD. Można zauważyć sekwencje wyższych dołków oraz szczytów. Test wcześniej wymienionego obszaru od góry charakteryzował się zwiększonym wolumenem oraz prowzrostową formacją. Dalsza presja popytu prawdopodobnie doprowadzi do próby przełamania oporu w okolicach 1265 USD. Spadki i przełamanie wsparcie (potwierdzone obrotami) zwiększą szanse do przeceny.

GBPUSD

Na wykresie GBPUSD cena zrealizowała scenariusz wzrostowy i znajduje się w okolicach oporu przy poziomie 1,2800. Można zauważyć formację ukrytej podaży, która powstała przy zwiększonym wolumenie. Spadek poniżej minimum z dnia dzisiejszego prawdopodobnie doprowadzi do korekty ostatnich wzrostów. Wzrost obrotów wraz z presja popytową może doprowadzić do powstania nowych szczytów. Silny opór znajduje się przy psychologicznym poziomie 1,3000.

Broker Noble Markets zaprasza na webinar, podczas którego gościem specjalnym będzie Maciej Goliński, autor książki “Inside Bar. Jak zostać mistrzem jednej techniki” i jednocześnie laureat FxCuffs 2017 w kategorii Publikacja Roku. W trakcie seminarium online prowadzący przybliży zagadnienia analizy technicznej oraz skutecznej modyfikacji trading planu.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here