Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


DE.30

Notowania niemieckiego indeksu DE.30 w trakcie piątkowej sesji kontynuowały spadi i przełamały wsparcie 12415 pkt. Można zauważyć narastającą presję podażową na wykresie. Otwarcie poniedziałkowej sesji charakteryzowało się luką bessy, która nie została domknięta. Aktualnie notowania znajdują się w okolicach wsparcia, przy poziomie 12150 pkt. Przełamanie tego poziomu prawdopodobnie doprowadzi do dalszej przeceny w okolice psychologicznego poziomu 12000 pkt. Domkniecie luki może doprowadzić do korekty ostatnich spadków.

ZŁOTO

Notowania złota przetestowały okrągły poziom wsparcie 1235 USD. Można było zauważyć prowzrostowa reakcje na ten poziom i wzmożony popyt. Aktualnie notowania powróciły do zakresu kanału wzrostowego, utworzyły nowe wyższe szczyty i znajdują się powyżej psychologicznego poziomu 1250 USD. Obszar ten pokrywa się z 38,2% zniesienia FIBO oraz dolnym ograniczeniem kanału wzrostowego. Prawdopodobnie w tym miejscu można będzie zaobserwować reakcję strony podażowej.

GBPUSD

Na wykresie GBPUSD widać wzmożony popyt. Test okrągłego poziomu 1,3000 doprowadził do wzmożonej reakcji kupujących i impulsu w okolice oporu 1,3050. Aktualnie widać wyhamowanie wzrostów i niezdecydowanie. Przełamanie oporu wraz z rosnącymi obrotami otworzą drogę do dalszych wzrostów.

Śledź cykl trading z wolumenem pod specjalnym tagiem!

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w Pokoju Inwestora m.in. do nagrań ze szkoleń z następującymi ekspertami:

  1. VSA na rynku Forex – Rafał Glinicki
  2. Co rusza rynkiem?- Daniel Kostecki
  3. Inside Bar- Maciej Goliński

Wszystkie nagrania cykli edukacyjnych z ekspertami rynku są udostępnione dla klientów NOBLE MARKETS po zalogowaniu do Pokoju Inwestora – narzędziu dedykowanemu klientom, które pozwala na szybki dostęp do unikalnych szkoleń, materiałów edukacyjnych oraz zarządzania rachunkiem.

Książka autorstwa Macieja Golińskiego „Inside Bar. Jak zostać mistrzem jednej techniki” w prezencie. Dowiedz się jak otrzymać swój egzemplarz.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here