Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


DAX 30

Otwarcie sesji charakteryzowało się luką wzrostową. Początkowo cena domknęła lukę i przetestowała okolice wczorajszego minimum. Aktualnie można zauważyć wzmożoną aktywność popytu i próbę ustalenia nowych maksimum. Domknięcie luki bessy z dnia wczorajszego prawdopodobnie przyspieszy wzrosty. Przełamanie poziomu 12830 pkt prawdopodobnie otworzy drogę do testu silnego oporu 13000pkt.

ZŁOTO

Na wykresie złota można zaobserwować wzmożoną aktywność popytu. Otwarcie sesji charakteryzowało się luka wzrostową, która nie została domknięta. Aktualnie cena koryguje ostatnie wzrosty. Zauważalny jest jednak niski wolumen, który może świadczyć o słabości podaży. Brak spadków w okolice wczorajszego zamknięcia może doprowadzić do dalszych wzrostów. Najbliższy opór znajduje się w okolicach okrągłego poziomu 1265 USD.

GBPUSD

Na wykresie GBPUSD można zaobserwować narastającą presję popytową. Widać, że cena przełamała opór 1,2650. Aktualnie poziom ten pełni funkcję wsparcia. Brak nowych dołków prawdopodobnie doprowadzi do testu oporu przy psychologicznym poziomi 1,2800. Prowzrostowe formacje cenowe wraz z rosnącym wolumenem, zwiększą szanse do kontynuacji impulsu wzrostowego.

Śledź cykl trading z wolumenem pod specjalnym tagiem!

Broker Noble Markets zaprasza na dwa bezpłatne webinary, podczas których gościem specjalnym będzie Maciej Goliński, autor książki “Inside Bar. Jak zostać mistrzem jednej techniki” i jednocześnie laureat FxCuffs 2017 w kategorii Publikacja Roku. W trakcie seminariów online prowadzący przybliży zagadnienia analizy technicznej oraz skutecznej modyfikacji trading planu.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here