Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


DAX 30

Podczas wczorajszej sesji cena oscylowała w okolicach wsparcia 12650 pkt. Ponowny test wymienionej strefy charakteryzował się również wzrostem wolumenu. Na wykresie powstała formacja Inside Bar o dużych obrotach. Wybicie górą doprowadziło do wzmożonej aktywności kupujących. Aktualnie notowania zmierzają w kierunku oporu i historycznych szczytów przy poziomie 12830 pkt.

ZŁOTO

Na wykresie złota można zaobserwować korektę ostatnich wzrostów. Cena znajduje się w okolicach okrągłego poziomu wsparcia 1285 USD. Warto zwrócić uwagę na wzrost wolumenu, przy tym poziomie. Zwiększające się obroty wraz z wzrostami prawdopodobnie doprowadzą do testu oporu w okolicach 1295 USD. Przełamanie obszaru prawdopodobnie doprowadzi do testu psychologicznego poziomu 1300 USD.

EURUSD

Zgodnie z wczorajszą analizą, test okolic przy poziomie 1,1200 doprowadził do zwiększonej aktywności strony popytowej. Notowania przetestowały okolice ostatnich szczytów i oscylują przy poziomie 1,1250. Wybicie górą prawdopodobnie doprowadzi do testu silnego oporu 1,1300. Prawdopodobnie w tym miejscu można będzie zaobserwować wzmożona reakcję strony podażowej.

Śledź cykl trading z wolumenem pod specjalnym tagiem!

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w Pokoju Inwestora m.in. do nagrań ze szkoleń z następującymi ekspertami:

  1. VSA na rynku Forex – Rafał Glinicki
  2. Co rusza rynkiem?- Daniel Kostecki
  3. Inside Bar- Maciej Goliński

Wszystkie nagrania cykli edukacyjnych z ekspertami rynku są udostępnione dla klientów NOBLE MARKETS po zalogowaniu do Pokoju Inwestora – narzędziu dedykowanemu klientom, które pozwala na szybki dostęp do unikalnych szkoleń, materiałów edukacyjnych oraz zarządzania rachunkiem.

Książka autorstwa Macieja Golińskiego „Inside Bar. Jak zostać mistrzem jednej techniki” w prezencie. Dowiedz się jak otrzymać swój egzemplarz.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here