Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


DE.30

Notowania niemieckiego indeksu DE.30 przetestowały opór w postaci okrągłego poziomu 12300 pkt. Obszar ten pokrywał się z 38,2% zniesienia FIBO i aktualnie można zaobserwować reakcje strony podażowej. Warto zwrócić uwagę na wolumen, który jest znaczący podczas spadków. Aktualnie cena zmierza w kierunku wsparcia 12150 pkt. Przełamanie(potwierdzone obrotami) otworzy drogę do dalszej przeceny.

ZŁOTO

Na wykresie złota można zaobserwować silny impuls wzrostowy. Cena wybiła się górą powyżej psychologiczny poziom 1250 USD. Domkniecie luki bessy spowodowało wzmożony popyt, który ustalił nowy wyższy szczyt. Otwarcie dzisiejszej sesji charakteryzowało się luką hossy. Luka nie została domknięta, a notowania znajdują się przy psychologicznym poziomie oporu 1270 USD. Przełamanie prawdopodobnie doprowadzi do dalszych wzrostów.

EURUSD

Notowania na wykresie EURUSD ustaliły nowe wyższe szczyty. Cena znalazła się powyżej psychologicznego poziomu oporu 1,1700 i przetestowała okrągły poziom oporu 1,1750. Aktualnie można zaobserwować korektę ostatnich wzrostów. Notowania znajdują się przy wcześniej wymienionym poziomie 1,1700. Prowzrostowa formacja potwierdzona wolumenem prawdopodobnie doprowadzi do kontynuacji impulsu.

Śledź cykl trading z wolumenem pod specjalnym tagiem!

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w Pokoju Inwestora m.in. do nagrań ze szkoleń z następującymi ekspertami:

  1. VSA na rynku Forex – Rafał Glinicki
  2. Co rusza rynkiem?- Daniel Kostecki
  3. Inside Bar- Maciej Goliński

Wszystkie nagrania cykli edukacyjnych z ekspertami rynku są udostępnione dla klientów NOBLE MARKETS po zalogowaniu do Pokoju Inwestora – narzędziu dedykowanemu klientom, które pozwala na szybki dostęp do unikalnych szkoleń, materiałów edukacyjnych oraz zarządzania rachunkiem.

Książka autorstwa Macieja Golińskiego „Inside Bar. Jak zostać mistrzem jednej techniki” w prezencie. Dowiedz się jak otrzymać swój egzemplarz.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here