Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


DAX 30

Otwarcie sesji charakteryzowało się luką spadkową. Presja podażowa doprowadziła do testu wsparcia, przy okrągłym poziomie 12650 pkt, przy tym poziomie można było zaobserwować największy wolumen podczas dzisiejszej sesji. Widać, że cena uformowała formację ukrytego popytu na wykresie. Aktualnie można zauważyć reakcję strony popytowej. Kupujące zmierzają w kierunku domknięcia luki oraz oporu przy poziomie 12830 pkt. Wzmożona aktywność podaży wraz z przełamaniem wsparcia prawdopodobnie doprowadzi do dalszej presji sprzedających.

ZŁOTO

Zgodnie z wczorajszą analizą na wykresie pojawiła się presja popytowa, która doprowadziła do testu okrągłego poziomu 1250 USD. Prowzrostowa reakcja na test wcześniej wymienionego poziomu prawdopodobnie doprowadzi do dalszej presji kupujących. Spadki wraz z rosnącym wolumenem prawdopodobnie doprowadzi do testu wsparcia przy poziomie 1240 USD.

EURUSD

Na wykresie EURUSD można zaobserwować narastającą presję popytową. Widać, że cena przełamała opór 1,1250. Aktualnie poziom ten pełni funkcję wsparcia. Notowania zmierzają w kierunku silnego, psychologicznego oporu przy poziomie 1,1300. Prawdopodobnie tam można będzie zaobserwować reakcję strony podażowej.

Śledź cykl trading z wolumenem pod specjalnym tagiem!

Broker Noble Markets zaprasza na dwa bezpłatne webinary, podczas których gościem specjalnym będzie Maciej Goliński, autor książki “Inside Bar. Jak zostać mistrzem jednej techniki” i jednocześnie laureat FxCuffs 2017 w kategorii Publikacja Roku. W trakcie seminariów online prowadzący przybliży zagadnienia analizy technicznej oraz skutecznej modyfikacji trading planu.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here