Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


DE.30

Notowania na wykresie indeksu DE.30 znajdują się pomiędzy wsparciem 12350 pkt i oporem 12500 pkt. Poniedziałkowa sesja otworzyła się wraz z luką hossy, która nie została domknięta. Mimo tego na wykresie nie widać zdecydowanej przewagi strony popytowej. Wolumen również wskazuje na niezdecydowanie. Obecnie można zaobserwować potrójną formacje Inside bar. Wybicie z formacji prawdopodobnie doprowadzi przyspieszenia impulsu. Przełamanie któregoś z wcześniej wymienionych obszarów może doprowadzić do dalszej presji strony dominującej.

OIL WTI

Na wykresie amerykańskiej ropy WTI, można zauważyć test oporu 47,00 USD. Wybicie z kanału wzrostowego doprowadziło do wzmożonej aktywności podaży.  Aktualnie notowania zbliżają się do okrągłego poziomu wsparcia 46,00 USD. Prospadkowe formacje (potwierdzone wolumenem), mogą doprowadzić do dalszej przeceny. Wzrosty wraz z zwiększającym się wolumenem zwiększy szansy na zakończenie korekty.

USDJPY

Na wykresie USDJPY można zaobserwować silną presję popytową. Notowania przełamały opór przy poziomie 113,50. Wolumen również potwierdza przewagę popytu. Dalsza presja kupujących prawdopodobnie doprowadzi do testu oporu przy poziomie 114,00. Wsparcie znajduje się przy psychologicznym poziomie 113,00.

Śledź cykl trading z wolumenem pod specjalnym tagiem!

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w Pokoju Inwestora m.in. do nagrań ze szkoleń z następującymi ekspertami:

  1. VSA na rynku Forex – Rafał Glinicki
  2. Co rusza rynkiem?- Daniel Kostecki
  3. Inside Bar- Maciej Goliński

Wszystkie nagrania cykli edukacyjnych z ekspertami rynku są udostępnione dla klientów NOBLE MARKETS po zalogowaniu do Pokoju Inwestora – narzędziu dedykowanemu klientom, które pozwala na szybki dostęp do unikalnych szkoleń, materiałów edukacyjnych oraz zarządzania rachunkiem.

Książka autorstwa Macieja Golińskiego „Inside Bar. Jak zostać mistrzem jednej techniki” w prezencie. Dowiedz się jak otrzymać swój egzemplarz.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here