Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


DE.30

Notowania na wykresie indeksu DE.30 znajdują się pomiędzy wsparciem 12350 pkt i oporem 12500 pkt. Poniedziałkowa sesja otworzyła się wraz z luką hossy, która nie została domknięta. Mimo tego na wykresie nie widać zdecydowanej przewagi strony popytowej. Wolumen również wskazuje na niezdecydowanie. Przełamanie któregoś z wcześniej wymienionych obszarów wsparcia/oporu może doprowadzić do dalszej presji strony dominującej.

OIL WTI

Na wykresie amerykańskiej ropy WTI, cena znajduje się poniżej okrągłego poziomu wsparcia 44,00 USD. Spadek nie charakteryzował się większymi obrotami i to może wskazywać na potencjalne fałszywe wybicie. Prospadkowe formacje (potwierdzone wolumenem), mogą doprowadzić do dalszej przeceny. Wzrosty wraz z zwiększającym się wolumenem zwiększą szansy na większa korektę.

USDJPY

Na wykresie USDJPY można zaobserwować silną presję popytową. Notowania przełamały opór przy poziomie 113,50. Wolumen również potwierdza przewagę popytu. Aktualnie cena znajduje się przy okrągłym poziomie 114,00. Widać wyhamowanie presji popytowej i to może doprowadzić do większej korekty. Wsparcie znajduje się przy psychologicznym poziomie 113,00. Obszar ten pokrywa się z wzrostową wstęga średnich oraz 61,8% zniesienia FIBO.

Śledź cykl trading z wolumenem pod specjalnym tagiem!

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w Pokoju Inwestora m.in. do nagrań ze szkoleń z następującymi ekspertami:

  1. VSA na rynku Forex – Rafał Glinicki
  2. Co rusza rynkiem?- Daniel Kostecki
  3. Inside Bar- Maciej Goliński

Wszystkie nagrania cykli edukacyjnych z ekspertami rynku są udostępnione dla klientów NOBLE MARKETS po zalogowaniu do Pokoju Inwestora – narzędziu dedykowanemu klientom, które pozwala na szybki dostęp do unikalnych szkoleń, materiałów edukacyjnych oraz zarządzania rachunkiem.

Książka autorstwa Macieja Golińskiego „Inside Bar. Jak zostać mistrzem jednej techniki” w prezencie. Dowiedz się jak otrzymać swój egzemplarz.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here