Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


DAX 30

Na wykresie niemieckiego indeksu DE.30 można zauważyć wzmożoną aktywność strony popytowej. Cena ustaliła nowy wyższy szczyt, domknęła lukę bessy i przełamała opór w okolicach okrągłego poziomu 12830 pkt. Aktualnie notowania zbliżają się do ataku na poprzednie historyczne szczyty. Przebicie tych poziomów może charakteryzować się wzmożoną aktywnością strony popytowej. Prospadkowe zamknięcie sesji może doprowadzić do powstania korekty na wykresie.

OIL WTI

Na wykresie amerykańskiej ropy WTI można zauważyć konsolidację oraz niezdecydowanie. Cena przez dłuższy okres czasu oscyluję pomiędzy wsparciem 45,50 USD, a oporem 46,50 USD. Warto zwrócić uwagę na wolumen, który jest coraz bardziej prowzrostowy podczas wzmożonej aktywności popytu. Lokalny opór znajduje się w okolicach okrągłego poziomu 46,50 USD. Przełamanie tego obszaru prawdopodobnie doprowadzi do testu psychologicznego poziomu 47,00 USD. Spadek poniżej wsparcie 45,50 może doprowadzić do kontynuacji przeceny.

GBPUSD

Notowania GBPUSD przetestowały okolice oporu, przy poziomie 1,2800. Można zaobserwować wzrost obrotów oraz presje sprzedających. Aktualnie cena zmierza w kierunku wsparcia 1,2650. Wybicie któregoś z wcześniej wymienionych obszarów może doprowadzić do kontynuacji impulsu wybijającego.

Śledź cykl trading z wolumenem pod specjalnym tagiem!

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w Pokoju Inwestora m.in. do nagrań ze szkoleń z następującymi ekspertami:

  1. VSA na rynku Forex – Rafał Glinicki
  2. Co rusza rynkiem?- Daniel Kostecki
  3. Inside Bar- Maciej Goliński

Wszystkie nagrania cykli edukacyjnych z ekspertami rynku są udostępnione dla klientów NOBLE MARKETS po zalogowaniu do Pokoju Inwestora – narzędziu dedykowanemu klientom, które pozwala na szybki dostęp do unikalnych szkoleń, materiałów edukacyjnych oraz zarządzania rachunkiem.

Książka autorstwa Macieja Golińskiego „Inside Bar. Jak zostać mistrzem jednej techniki” w prezencie. Dowiedz się jak otrzymać swój egzemplarz.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here