Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


DE.30

Notowania na wykresie indeksu DE.30 znajdują się przy oporze 12500 pkt. Można zaobserwować wzmożona reakcję popytu podczas testu lokalnego wsparcia 12415 pkt. Wolumen również wskazuje na przewagę popytu w tym miejscu. Dalsze wzrosty i ustalenie nowego wyższego szczytu prawdopodobnie doprowadzi do kontynuacji wzrostów. Prospadkowe formacje i spadki poniżej wczorajszego dołka mogą doprowadzić do większej przeceny.

OIL WTI

Zgodnie z wczorajszą analiza na wykresie amerykańskiej ropy WTI powstał silny impuls wzrostowy, który przełamał opór w okolicach psychologicznego poziomu 45,00 USD. Aktualnie obszar ten pełni funkcję wsparcia. Najbliższy opór stanowi okrągły poziom 46,00 USD. Przełamanie potwierdzone wolumenem otworzą drogę do dalszych wzrostów.

GBPUSD

Na wykresie GBPUSD można zaobserwować presję popytową. Test wsparcia 1,2850 doprowadził do powstania formacji objęcia, która jest potwierdzona wolumenem. Dalsza presja kupujących i wyjście ceny powyżej okrągły poziom 1,2900 zwiększy szanse do zmiany trendu. Spadki poniżej ostatni dołek mogą doprowadzić do testu wsparcia przy okrągłym poziomie 1,2800.

Śledź cykl trading z wolumenem pod specjalnym tagiem!

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w Pokoju Inwestora m.in. do nagrań ze szkoleń z następującymi ekspertami:

  1. VSA na rynku Forex – Rafał Glinicki
  2. Co rusza rynkiem?- Daniel Kostecki
  3. Inside Bar- Maciej Goliński

Wszystkie nagrania cykli edukacyjnych z ekspertami rynku są udostępnione dla klientów NOBLE MARKETS po zalogowaniu do Pokoju Inwestora – narzędziu dedykowanemu klientom, które pozwala na szybki dostęp do unikalnych szkoleń, materiałów edukacyjnych oraz zarządzania rachunkiem.

Książka autorstwa Macieja Golińskiego „Inside Bar. Jak zostać mistrzem jednej techniki” w prezencie. Dowiedz się jak otrzymać swój egzemplarz.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here