Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


DAX

Notowania na wykresie indeksu DE.30 znajdują się przy wsparciu 12350 pkt. Mimo tego, że wsparcie było wcześniej bronione to aktualnie nie widać przewagi popytu w tym miejscu. Nowe niższe dołki prawdopodobnie doprowadza do dalszej przeceny. Wzrastający wolumen będzie potwierdzeniem tego scenariuszu.

OIL WTI

Na wykresie amerykańskiej ropy WTI wybicie z kanału wzrostowego doprowadziło do wzmożonej aktywności podaży. Cena przełamała wsparcie przy psychologicznym poziomie 45,00 USD. Aktualnie notowania zbliżają się do okrągłego poziomu wsparcia 44,00 USD. Prospadkowe formacje (potwierdzone wolumenem), mogą doprowadzić do dalszej przeceny. Wzrosty wraz z zwiększającym się wolumenem zwiększą szansy na zakończenie korekty.

EURUSD

Na wykresie EURUSD można zaobserwować silną presję popytową. Notowania przełamały opór przy poziomie 1,1400. Wolumen również potwierdza przewagę popytu. Dalsza presja kupujących prawdopodobnie doprowadzi do testu oporu przy poziomie 1,1450. Wsparcie to wcześniej wymieniona strefa przy psychologicznym poziomie 1,1400.

Śledź cykl trading z wolumenem pod specjalnym tagiem!

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w Pokoju Inwestora m.in. do nagrań ze szkoleń z następującymi ekspertami:

  1. VSA na rynku Forex – Rafał Glinicki
  2. Co rusza rynkiem?- Daniel Kostecki
  3. Inside Bar- Maciej Goliński

Wszystkie nagrania cykli edukacyjnych z ekspertami rynku są udostępnione dla klientów NOBLE MARKETS po zalogowaniu do Pokoju Inwestora – narzędziu dedykowanemu klientom, które pozwala na szybki dostęp do unikalnych szkoleń, materiałów edukacyjnych oraz zarządzania rachunkiem.

Książka autorstwa Macieja Golińskiego „Inside Bar. Jak zostać mistrzem jednej techniki” w prezencie. Dowiedz się jak otrzymać swój egzemplarz.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here