Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


DAX 30

Na wykresie DE.30 można zaobserwować przecenę. Spadki wyhamowały przy lokalnym poziomie wsparcia 12350 pkt. Otwarcie sesji charakteryzowało się luką hossy. Aktualnie można zaobserwować spadek zmienności oraz niezdecydowanie. Opór to psychologiczny poziom 12500 pkt. Wsparcie to wcześniej wspomniany obszar w okolicach poprzednich dołków przy poziomie 12350 pkt. Domknięcie luki wraz i spadki z zwiększającym się wolumenem prawdopodobnie doprowadzą do dalszej przeceny.

OIL WTI

Notowania złota znajdują się powyżej poziomu 45,00 USD. Można zauważyć sekwencje wyższych dołków oraz szczytów. Można zauważyć, że cena porusza się w kanale wzrostowym i test górnego ograniczenia układu doprowadził do korekty ostatniej zwyżki. Wsparcie znajduje się w okolicach dolnego ograniczenia formacji. Obszar ten pokrywa się również z 38,2% zniesienia FIBO. Prawdopodobnie w tym miejscu pojawi się wzmożona reakcja strony popytowej. Opór to okrągły poziom 46,50 USD.

EURUSD

Na wykresie EURUSD cena spadła poniżej okrągłego poziomu 1,1400. Aktualnie notowania znajdują się w okolicach wzrostowej wstęgi średnich i zmierzają w kierunku okrągłego poziomu wsparcia 1,1350. Brak wzmożonej reakcji strony podażowej otworzy drogę do testu silnego wsparcia 1,1300. Poziom ten charakteryzował się dużym wolumenem i prawdopodobnie będzie broniony przez kupujących.

Śledź cykl trading z wolumenem pod specjalnym tagiem!

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w Pokoju Inwestora m.in. do nagrań ze szkoleń z następującymi ekspertami:

  1. VSA na rynku Forex – Rafał Glinicki
  2. Co rusza rynkiem?- Daniel Kostecki
  3. Inside Bar- Maciej Goliński

Wszystkie nagrania cykli edukacyjnych z ekspertami rynku są udostępnione dla klientów NOBLE MARKETS po zalogowaniu do Pokoju Inwestora – narzędziu dedykowanemu klientom, które pozwala na szybki dostęp do unikalnych szkoleń, materiałów edukacyjnych oraz zarządzania rachunkiem.

Książka autorstwa Macieja Golińskiego „Inside Bar. Jak zostać mistrzem jednej techniki” w prezencie. Dowiedz się jak otrzymać swój egzemplarz.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here