Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


DAX 30

Notowania na wykresie DE.30 ustaliły nowy historyczny szczyt. Wczorajsza luka hossy nie została domknięta i otwarcie w dniu dzisiejszym również charakteryzowało się powstaniem luki. Brak domknięcia luki i pro wzrostowe formacje VSA prawdopodobnie doprowadzą do dalszej presji kupujących i ataku na silny opór 13000 pkt. Wsparcie znajduje się w okolicach 12830 pkt.

OIL WTI

Na wykresie amerykańskiej ropy WTI można zauważyć wzmożoną aktywność sprzedających. Domkniecie luki hossy, która powstała po weekendzie spowodowało silną presję podażową i przełamanie okrągłego poziomu 44,00 USD. Aktualnie cena testuje kolejne wsparcie przy poziomie 43,50 USD. Przełamanie tego poziomu prawdopodobnie doprowadzi do dalszych spadków.

USDJPY

Notowania USDJPY ustaliły nowy wyższy szczyt. Aktualnie można zaobserwować korektę ostatnich wzrostów. Najbliższe wsparcie znajduje się w okolicach poziomu 111,50. Następnym wsparciem jest psychologiczny poziom 111,00. Prowzrostowy wolumen w tych miejscach prawdopodobnie doprowadzi do wzmożonej reakcji strony popytowej i ataku na nowe szczyty.

Śledź cykl trading z wolumenem pod specjalnym tagiem!

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w Pokoju Inwestora m.in. do nagrań ze szkoleń z następującymi ekspertami:

  1. VSA na rynku Forex – Rafał Glinicki
  2. Co rusza rynkiem?- Daniel Kostecki
  3. Inside Bar- Maciej Goliński

Wszystkie nagrania cykli edukacyjnych z ekspertami rynku są udostępnione dla klientów NOBLE MARKETS po zalogowaniu do Pokoju Inwestora – narzędziu dedykowanemu klientom, które pozwala na szybki dostęp do unikalnych szkoleń, materiałów edukacyjnych oraz zarządzania rachunkiem.

Książka autorstwa Macieja Golińskiego „Inside Bar. Jak zostać mistrzem jednej techniki” w prezencie. Dowiedz się jak otrzymać swój egzemplarz.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here