Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


DAX 30

Notowania indeksu DE.30 ustaliły nowy historyczny szczyt na wykresie. Otwarcie sesji charakteryzowało się luką hossy, która dosyć szybko została domknięta. Aktualnie na wykresie można zaobserwować narastającą presję podażową. Ustalenie niższego dołka na wykresie i dalsza presja sprzedających może ukształtować formację podwójnego szczytu. Spadki wraz z rosnącym wolumenem Prawdopodobnie doprowadzą do większej korekty ostatnich wzrostów. Opór znajduje się w okolicach 12830 pkt. Przełamanie tego obszaru prawdopodobnie doprowadzi do dalszych wzrostów.

ZŁOTO

Na wykresie złota można zaobserwować kanał wzrostowy. Notowania przełamały opór w okolicach 1225 USD. Obecnie można zauważyć, że cena zbliża się do psychologicznego poziomu 1235 USD. Poziom ten wielokrotnie był broniony przez sprzedających. Prospadkowa formacja VSA oraz przełamanie dolnego ograniczenia kanału prawdopodobnie doprowadzi do narastającej presji podażowej i testu wsparcia 1225 USD.

USDJPY

Notowania USDJPY poruszają się w kanale spadkowym. Spadki charakteryzują się zwiększającym wolumenem i cena zmierza w kierunku wsparcia 113,00. Test górnego ograniczenia układu doprowadził do powstania formacji objęcia bessy. Sytuacja ta zwiększa prawdopodobieństwo spadków w okolice wcześniej wymienionego wsparcia. Opór znajduję się przy okrągłym poziomie 114,00.

Śledź cykl trading z wolumenem pod specjalnym tagiem!

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w Pokoju Inwestora m.in. do nagrań ze szkoleń z następującymi ekspertami:

  1. VSA na rynku Forex – Rafał Glinicki
  2. Co rusza rynkiem?- Daniel Kostecki
  3. Inside Bar- Maciej Goliński

Wszystkie nagrania cykli edukacyjnych z ekspertami rynku są udostępnione dla klientów NOBLE MARKETS po zalogowaniu do Pokoju Inwestora – narzędziu dedykowanemu klientom, które pozwala na szybki dostęp do unikalnych szkoleń, materiałów edukacyjnych oraz zarządzania rachunkiem.

Książka autorstwa Macieja Golińskiego „Inside Bar. Jak zostać mistrzem jednej techniki” w prezencie. Dowiedz się jak otrzymać swój egzemplarz.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here