Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


DAX 30

Notowania niemieckiego indeksu DE.30 przetestowały wsparcie przy poziomie 12650 pkt. Test tego obszaru charakteryzował się zmożoną reakcją strony popytowej. Zauważalny był znaczący wolumen, podczas którego powstała formacja młota. Wzrosty są wspierane rosnącymi wolumenami i cena zmierza w kierunku oporu 12830 pkt. Domkniecie luki bessy prawdopodobnie doprowadzi do ataku na nowe historyczne szczyty.

OIL WTI

Na wykresie amerykańskiej ropy WTI można zauważyć konsolidację oraz niezdecydowanie. Aktualnie notowania znajdują się w okolicach oporu przy poziomie 48,00 USD. Na wykresie można zauważyć formację Inside Bar. Potwierdzone wolumenem wybicie prawdopodobnie doprowadzi do spadków w okolice wsparcia 47,00 USD. Przełamanie wsparcia może doprowadzić do testu kolejnego wsparcia w okolicach okrągłego poziomu 45,00 USD.

EURUSD

Na wykresie EURUSD można zaobserwować przecenę instrumentu. Notowania znajdują się w okolicach okrągłego poziomu wsparcia 1,1200. Warto zwrócić uwagę, na to, że cena przetestowała podstawę świecy o bardzo dużym wolumenie. Brak kontynuacji spadków prawdopodobnie doprowadzi do narastającej presji popytowej i atakiem na silny opór 1,1300.

Śledź cykl trading z wolumenem pod specjalnym tagiem!

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w Pokoju Inwestora m.in. do nagrań ze szkoleń z następującymi ekspertami:

  1. VSA na rynku Forex – Rafał Glinicki
  2. Co rusza rynkiem?- Daniel Kostecki
  3. Inside Bar- Maciej Goliński

Wszystkie nagrania cykli edukacyjnych z ekspertami rynku są udostępnione dla klientów NOBLE MARKETS po zalogowaniu do Pokoju Inwestora – narzędziu dedykowanemu klientom, które pozwala na szybki dostęp do unikalnych szkoleń, materiałów edukacyjnych oraz zarządzania rachunkiem.

Książka autorstwa Macieja Golińskiego „Inside Bar. Jak zostać mistrzem jednej techniki” w prezencie. Dowiedz się jak otrzymać swój egzemplarz.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here