CMC Markets

Codzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


DAX

Notowania na indeksie DE.30 znajdują się w okolicach okrągłego poziomu 13000 pkt. Cena domknęła lukę hossy i można zauważyć presję podażową. Spadek poniżej wcześniej wymieniony obszar wraz z zwiększającym się wolumenem może doprowadzić do ponownej przeceny w okolice okrągłego poziomu wsparcia 12850 pkt. Wybicie górą oporu 13100 pkt zwiększy szanse do większej zwyżki.

Platforma  Noble Markets udostępnia klientom, spełniającym odpowiednie warunki,  autorski wskaźnik wolumenu rzeczywistego. Sprawdź jak to działa w praktyce >>>

ZŁOTO

Notowania złota zmierzają ku okrągłemu poziomowi wsparcia 1255 USD. Nowe dołki ustalane są podczas coraz niższych wolumenach. Nie widać jeszcze żadnej większej presji popytowej oraz reakcji kupujących. Opór znajduje się w okolicach okrągłego poziomu 1265 USD. Przełamanie wsparcia otworzy drogę do dalszej przeceny.

GBPUSD

Na wykresie GBPUSD test okrągłego poziomu oporu 1,3400 doprowadził do większej przeceny. Notowania przełamały lokalne wsparcie 1,3375 i zmierzają ku okrągłemu poziomu 1,3300. Prozwrostowa reakcja w tym miejscu może doprowadzić do korekty. Przełamanie potwierdzone obrotem prawdopodobnie doprowadzi do dalszego osłabienia funta.

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w postaci nagrań ze szkoleń i materiałów edukacyjnych m.in. z następującymi ekspertami: Rafałem Glinickim, Maciejem Golińskim, Danielem Kosteckim. Otwórz rachunek i otrzymaj dostęp do VOD >>>

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

STO

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here