Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


DAX

Notowania niemieckiego indeksu DE.30 ponownie obroniły wsparcie przy poziomie 12150 pkt. Widać spore obroty na początku sesji i niezdecydowanie. Aktualnie cena znajduje się pomiędzy ważnym wsparciem (12150 pkt) i oporem (12250 pkt). Zbliżające się wystąpienie szefów banków centralnych powoduje wzrost niepewności i obawy.  Przełamanie wsparcia prawdopodobnie doprowadzi do próby domknięcia luk hossy i ataku na nowe niższe dołki. Wybicie górą prawdopodobnie doprowadzi do większego ruchu wzrostowego.

ZŁOTO

Cena na wykresie złota znajduje się w okolicach wsparcia, przy okrągłym poziomie 1290 USD. Warto zwrócić uwagę na to, że spadkom towarzyszył malejący wolumen. Aktualnie widać niezdecydowanie. Prowzrostowe sygnały VSA prawdopodobnie doprowadzą do testu oporu przy psychologicznym poziomie 1300 USD. Przełamanie wsparcia może doprowadzić do większej przeceny w okolice okrągłego poziomu 1250 USD.

GBPUSD

Na wykresie GBPUSD można zauważyć narastającą presje podażową. Test wsparcia 1,2800 doprowadził do korekty ostatnich spadków. Warto zwrócić uwagę na to, że wzrostom towarzyszy zwiększający się wolumen. Świadczy to o tym, że impuls wzrostowy może się nasilić. Opór znajduje się przy okrągłym poziomie 1,2850.

Śledź cykl trading z wolumenem pod specjalnym tagiem!

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w Pokoju Inwestora m.in. do nagrań ze szkoleń z następującymi ekspertami:

  1. VSA na rynku Forex – Rafał Glinicki
  2. Co rusza rynkiem?- Daniel Kostecki
  3. Inside Bar- Maciej Goliński

Wszystkie nagrania cykli edukacyjnych z ekspertami rynku są udostępnione dla klientów NOBLE MARKETS po zalogowaniu do Pokoju Inwestora – narzędziu dedykowanemu klientom, które pozwala na szybki dostęp do unikalnych szkoleń, materiałów edukacyjnych oraz zarządzania rachunkiem.

Książka autorstwa Macieja Golińskiego „Inside Bar. Jak zostać mistrzem jednej techniki” w prezencie. Dowiedz się jak otrzymać swój egzemplarz.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here