Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


DAX

Otwarcie sesji na wykresie DE.30 charakteryzowało się luką hossy. Widać wzmożoną reakcję popytu na pozom 12970 pkt. Narastająca presja popytowa może doprowadzić do dalszych wzrostów. Opór znajduje się w okolicach okrągłego poziomu 13000 pkt. Przełamanie wraz z brakiem reakcji podaży powyżej tego poziomu może doprowadzić do dalszych wzrostów. Szybki spadek prawdopodobnie doprowadzi do korekty.

Platforma  Noble Markets udostępnia klientom, spełniającym odpowiednie warunki,  autorski wskaźnik wolumenu rzeczywistego. Sprawdź jak to działa w praktyce >>>

ZŁOTO

Na wykresie złota cena porusza się w trendzie wzrostowym. Można zauważyć test oporu przy psychologicznym poziomie 1300 USD. Aktualnie zauważalna jest korekta. Świadczy o tym również wolumen który jest niski i malejący. Prowzrostowa formacja VSA może doprowadzić do ponownego ataku na szczyty. Silne wsparcie to poziom 1290 USD.

GBPUSD

Na wykresie GBPUSD widać silny impuls wzrostowy. Notowania ustaliły nowy wyższy szczyt i znajdują się powyżej oporu 1,3250. Cena przetestowała również 38,2% zniesienia FIBO i można zauważyć reakcję strony popytowej. Dalsza presja kupujących prawdopodobnie doprowadzi do powstania nowego wyższego szczytu.

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w postaci nagrań ze szkoleń i materiałów edukacyjnych m.in. z następującymi ekspertami: Rafałem Glinickim, Maciejem Golińskim, Danielem Kosteckim. Otwórz rachunek i otrzymaj dostęp do VOD >>>tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here