Naga MarketsCodzienny trading z wolumenem jest cyklem analiz zachowania ceny, połączony z wolumenem rzeczywistym, który jest pobierany z giełd bazowych (rynku regulowanego). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.


DAX

Notowania na wykresie DE.30 poruszają się w trendzie bocznym. Można zauważyć niezdecydowanie. Aktualnie cena znajduje się w okolicach oporu przy poziomie 12970 pkt. Prospadkowa formacja VSA prawdopodobnie doprowadzi do spadków w okolice wsparcia 12920 pkt.

Platforma  Noble Markets udostępnia klientom, spełniającym odpowiednie warunki,  autorski wskaźnik wolumenu rzeczywistego. Sprawdź jak to działa w praktyce >>>

ZŁOTO

Na wykresie złota cena porusza się w trendzie wzrostowym. Test wsparcia przy poziomie 1290 USD charakteryzował się wzmożoną reakcją strony popytowej. Obecnie cena zmierza w kierunku psychologicznego poziomu oporu 1300 USD. Prospadkowa reakcja na ten poziom może doprowadzić do większej korekty. Przełamanie otworze drogę do dalszej aprecjacji surowca.

GBPUSD

Na wykresie GBPUSD test oporu w okolicach okrągłego poziomu wsparcia doprowadził do wzmożonej aktywności podaży. Notowania zmierzają w okolice wsparcia 1,3200. Prowzrostowa reakcja na ten poziom prawdopodobnie doprowadzi do wzmożonej reakcji strony popytowej. Spadek wraz z przełamaniem (potwierdzonym wolumenem) otworzy drogę do dalszej przeceny.

Klienci Noble Markets posiadają dostęp do szerokiej bazy edukacyjnej odnośnie wolumenu w postaci nagrań ze szkoleń i materiałów edukacyjnych m.in. z następującymi ekspertami: Rafałem Glinickim, Maciejem Golińskim, Danielem Kosteckim. Otwórz rachunek i otrzymaj dostęp do VOD>>>tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here